Rampa pro psa SKIPPER černá

Skládací rampa pro psa je praktická pomůcka pro bezpečné a pohodlné nastupovaní na vyvýšená místa jako na gauč, do postele nebo auta. Rampa pro psy Skipper je vyrobená z borovicového dřeva a překližky. Nosnost rampy je 60 kg.

 

2 090 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 63/S43
Rampa pro psa SKIPPER černá

Detailní popis produktu

Skládací rampa pro psa je praktická pomůcka pro bezpečné a pohodlné nastupovaní na vyvýšená místa jako na gauč, do postele nebo auta. Rampa pro psy Skipper je vyrobená z borovicového dřeva a překližky. Pro větší bezpečnost jsou na spodní části rampy silikonové podložky, aby se zabránilo smeknutí. Využití najdete každý pejsek i ten zdravý jako prevenci, ale především ji uvítají psi s kloubními problémy a bolestí zad.

Rampu lze výškově nastavit do 4 poloh. Bez problémů unese pejsky až do 60 kg

Výhody rampy SKIPPER

  • praktický doplněk pro psy a kočky
  • nastavitelná výška do 4 poloh
  • protiskluzová úprava
  • váha rampy 3,7 kg
  • nosnost 60 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBOŽÍ V AKCI
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Dřevo
Rozměr: 93 × 44 × 54 cm
Nosnost: Do 60 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Animood je výrobce chovatelských potřeb, produktů, které jsou funkční i stylové. Cílem je poskytovat jedinečné věci, které zajistí zvířatům pohodlí a bezpečí. "Rádi udáváme trend a zároveň vycházíme vstříc všem majitelům domácích mazlíčků."

Produkty, které jsou vyráběny v Animood, jsou pečlivě vybírány a vyrobeny z kvalitnějších materiálů. Díky tomu si jejich uživatelé mohou být jisti, že jsou bezpečné a odolné. Svět kolem jim není lhostejný a na každém kroku se snaží žít v souladu s hodnotami, které definují náš přístup k životu. Proto v nabídce naleznete výběr ekologických produktů, vyrobených z přírodních materiálů, které neohrožují životní prostředí. Posláním společnosti Animood je vytvářet produkty, které budou sloužit zvířatům roky. Víme, že zvířata jsou jedinečná a vyžadují zvláštní zacházení. Produkty Animood jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašim mazlíčkům maximální pohodlí a bezpečí.

"Jsme hrdí na naše produkty a chceme, aby se každé zvíře cítilo bezpečně a šťastně, aby se cítilo milováno..."pelisek pro psa alex velux sedy