O nás

Máte doma psího důchodce, aktivního sportovce nebo postelového povaleče?

Chcete mít v posteli více místa a méně chlupů?

Tak to jste tady správně! Naše produkty jsou vhodné pro ty nejmenší i největší, pro chlupáče, naháče i kudrnáče, pro vořechy i psí princezny, pro sportovce i postelové povaleče.

Vítáme Vás na stránce s pelíšky pro psy, kde pohodlí a kvalita jsou vždy na prvním místě. 

Naše pelíšky jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby všech psů, bez ohledu na jejich velikost či typ srsti. Ať už máte doma obyčejného vořecha, opravdu vznešeného psího barona nebo pořádného trhače, naše pelíšky jim zajistí maximální pohodlí. 

Specializujeme se mimo jiné na ortopedické pelechy, které jsou perfektní jak pro aktivní sportovce, psí seniory, ale také pro psí lenochy v rámci prevence onemocnění pohybového aparátu. Poskytují nezbytnou oporu pro klouby a páteř, aby Váš čtyřnohý kamarád mohl odpočívat jako v bavlnce. 

Dopřejte svému pejskovi pelíšek, který mu poskytne královské pohodlí, zajistí mu nerušený spánek a sladké sny.

 

Za tímto e-shopem stojí my - dvě starostlivé psí mámy Adél a Adél. Jsme tady pro Vás a Vaše mazlíčky a jsme vždy připravené poradit s výběrem pelíšku tak, aby byl ten pravý.

Naše psí smečka je opravdu pestrá a složená jak z vořechů z útulku, tak ze zástupců skoro až modré krve. Veškeré produkty pro Vás poctivě testuje před tím, než je nabídneme Vám.