Chcete pořídit svému pejskovi nový pelíšek? Použijte kód "DUBEN" na slevu 5%. Platnost kódu je od 1.4. do 30.4.2024 na celý sortiment.

O nás

Psi jsou věrnými lidskými společníky a přáteli od nepaměti.
Není nic jednoduššího, než se jim za jejich nesobeckou  lásku a oddanost odvděčit patřičnou péčí a láskou. Každý náš čtyřnohý miláček potřebuje mít svůj pelíšek, kde složí své unavené psí tělo po náročném dni plném dovádění a hlídání domova svým lidským parťákům.  

Aneb jak to celé začalo...?

Jmenuji se Simona a po celý můj dosavadní život mě provázeli psí parťáci. Myšlenka založit e-shop s ortopedickými pelíšky se v mé hlavě zrodila poté, co jsem se stala majitelkou dvou překrásných labradorek. Tiffany a Miji.
Můj život s nimi se posunul o level výš

Mija-9

Jako každý majitel psa jsem si přála, aby se mu všechny nemoci vyhýbaly obloukem.  Ale člověk míní a život mění.
Bohužel, naší fence Tiffany byla diagnostikována dysplazie kloubů.

Toto onemocnění se nedá vyléčit, pouze zmírnit příznaky. Proto jsem se zaměřila na to, jak Tiffany co nejvíce pomoci. Chtěla jsem, aby měla pohodlí a dostatečný komfort, který v tu chvíli potřebovala jsko sůl.  A tak jsem se vydala hledat vhodný pelíšek právě pro ni.
Navštívila jsem několik prodejen s pelíšky. Ovšem, nenašla jsem nic, co by odpovídalo mým požadavkům a představám. Najít ten správný pelíšek pro Fanču byla těžká a strastiplná cesta. Chtěla jsem, aby jí pelíšek zajistil nejen pohodu, ale navíc aby byl ortopedický a měl paměťovou pěnu.

Díky této zkušenosti jsem se rozhodla usnadnit všem majitelům psů výběr správného pelíšku pro jejich mazlíčka. 

A jaké produkty si u nás můžete pořídit?

Nabízíme psí pelíšky značky Base, Bowl&Bone Republic, TrendPet, Bedpet, BeBobi, HobbyDog a RexProduct.
Pelíšky, které naleznete na tomto e-shopu, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů – Cordura, Nubuk nebo eko kůže. Tyto materiály jsou velmi snadno udržovatelné, nezadržují psí chlupy a navíc jsou odolné proti vhlkosti.
Většina pelíšků v naší nabídce má snímatelný potah a je možné je prát v automatické pračce.
Vybírat si můžete z klasických pelíšků s dokonalým designem, ortopedických pelíšků pro dokonalou oporu těla, matrací, které se snadnou udržují v čistotě.
V nabídce také máme textilní psí boudy, psí lehátka a podložky na ně, ochranné psí potahy do auta pro pohodlné cestování nebo cestovní tašky pro menší psy s mnoha vychytávkami.

Tak se běžte mrknout a pořiďte svému čtyřnohému chlupáčovi pelíšek, který si zamiluje.  

Podporujeme a pomáháme:

Cool Critters - útočiště pro psy, kočky a jiná opuštěná zvířata

cool-critters_logo-01-purple 

Útulek Dogsy

logowebslide