Pelíšek do auta pro psa Julian šedý

Julian je pelíšek do auta pro malé pejsky, zároveň poslouží i jako ochrana sedadla před znečištění.

1 090 Kč
Dostupnost: 5 - 7 dní
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Kód: 63/S46
Pelíšek do auta pro psa Julian šedý

Detailní popis produktu

Julian je pelíšek do auta pro malé pejsky, zároveň poslouží i jako ochrana sedadla před znečištění. Váš pejsek bude mít pohodlí a vy čisté sezení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Potah pro psa na přední sedadla auta
Barva: Šedá
Materiál: Kordura
Rozměr: 59 × 54 × 21 cm
Umístění: Zadní sedadlo, Přední sedadlo
Určeno: Pro 1 psa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Animood je výrobce chovatelských potřeb, produktů, které jsou funkční i stylové. Cílem je poskytovat jedinečné věci, které zajistí zvířatům pohodlí a bezpečí. "Rádi udáváme trend a zároveň vycházíme vstříc všem majitelům domácích mazlíčků."

Produkty, které jsou vyráběny v Animood, jsou pečlivě vybírány a vyrobeny z kvalitnějších materiálů. Díky tomu si jejich uživatelé mohou být jisti, že jsou bezpečné a odolné. Svět kolem jim není lhostejný a na každém kroku se snaží žít v souladu s hodnotami, které definují náš přístup k životu. Proto v nabídce naleznete výběr ekologických produktů, vyrobených z přírodních materiálů, které neohrožují životní prostředí. Posláním společnosti Animood je vytvářet produkty, které budou sloužit zvířatům roky. Víme, že zvířata jsou jedinečná a vyžadují zvláštní zacházení. Produkty Animood jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašim mazlíčkům maximální pohodlí a bezpečí.

"Jsme hrdí na naše produkty a chceme, aby se každé zvíře cítilo bezpečně a šťastně, aby se cítilo milováno..."pelisek pro psa alex velux sedy